Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Volt már valaki...

Mi lehet ez? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kapni fogok egy csomó negatív kommentet meg azt is tudom, hogy nem vagytok orvosok de azért még is hátha valaki már volt így és tud valami megnyugtató választ adni a kérdésemre.Kb 1 hete nehéz nyelés vagy nem is tudom minek nevezzem lépett fel tünetként lemegy az étel meg sem akad csak érzem ahogy megy le és kicsit lasabban a szokotnál fájdalmat nem érzek az italnál is ez a helyzet. Voltam fül orr gégésznél, aki beutalt pajzsmirigy ultrahnagra és vérvételre, de csak január 12-re kaptam időpontot addig meg már konkrétan szerintem meg fogok örülni az idegtől, hogy mi lehet ennek az oka.És enni sincs kedvem már mert akkor ott az az idegesítő érzés és félek, hogy mi lehet a bajom.
2015. dec. 14. 14:19
 1/1 anonim válasza:
Hát ha a F.O.G nem talált semmit, akkor lehet tényleg pm. Megnagyobbodott, talán ideiglenesen. Lehet megfáztál, és a nyirokcsomóid balhéznak.
2015. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!