Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, étvágytalanság....

Fejfájás, étvágytalanság. Volt valakinek hasonló? Ez minek lehet a tünete?

Figyelt kérdés
A múlt héten 3 napig folyamatosan fájt a fejem és semmilyen gyógyszer nem mulasztotta el. A negyedik nap orvoshoz mentem, elvileg magas volt a vérnyomásom úgyhogy elküldött laborra. Az eredmény még nincs meg, de a hétvégén megfáztam vagy elkaptam valami náthát (nemtudom ez hozzá tartozik -e) és még nem gyógyultam ki belőle rendesen, de hétfő óta nem vagyok éhes. (érzem az éhséget de közben mégsem vagyok az, nem kívánok semmit így kénytelen vagyok napi 2x magamba erőltetni valamit.) Még annyit tudok, hogy mostanában szinte minden második héten megbetegszem, elkapok valamit. A vérnyomásom meg szerintem annyira nem magas 130/70 plussz szokott lenni és eddig még nem volt vele gond.

2015. okt. 21. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, vagy volt némi meghűlésed (arcüreg-homloküreg gyulladás okozhat fejfájást és levertséget, erőtlenséget is, az étvágytalanság is beleillik a képbe). Lehet, hogy vitaminhiányod is van, ha nem szedsz valamit, akkor kezdd el, igyál sok folyadékot is. Különösen a D-vitamint javaslom, támogatja a gyógyulást.
2015. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!