Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindennap szédülök, bizonytala...

Luller96 kérdése:

Mindennap szédülök, bizonytalan vagyok. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
hónapok óta szédülök,eleinte, csak néha,párórára, de most nem telik egy úgy nap, hogy ne szédülnék.. bizonytalanságotérzek.. elmentem a háziorvosomhoz.. aki elküldött kivizsgálásra, fül-orr gégésznél voltam tökéletes a hallásom. sok vizet iszom cukor-vérnyomás kizárva ... azt mondták ez nem szervi hanem lelki uton van ..én mármindent megpróbáltam nem tudok sehova elmenni egyedül mert félek hogy elájulok..munkahelyemen pár napja majdnem elájultam...nagyon durva ..remélem semmi komoly.. ha valaki tud segiteni..kérem irjon..més tényleg igaz, semmi sem fontosabb az egészségnél. :(

2015. dec. 14. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyaki-gerinc röntgenen nem voltál?
2015. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem..
2015. dec. 15. 12:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ártana.
2015. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen, csak ugyebár oda is háziorvos általi beutaló kell és az én háziorvosom nem a legkedvesebb sőt.. váltani is fogok..
2015. dec. 16. 15:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi újság, elmúlt a szédülés? Orvosnál voltál?

Én is szédülök minden nap, elég sokat kb. 5 napja..

2016. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a tüneteim, nemrég voltam cukorterhelésen, utána nem tudom, hova küld tovább a háziorvosom. Egész nap szédülök, néha kishíján elájulok, ez megy már hetek óta. Neked találtak azóta valamit, mitől van ez?
2016. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elkuldott vervetelre ..ott enyhe vas hianyt mutatott ki,feliastablettat +milgammat ami idegrendszerre van .. de egyiktol sem vagyok jobban ..tegnap voltam agykoponya CT-n,holnap megyek a cd-ert aztan jovo heten viszem vissza az iddeggyogyasznak es o megmondja mivan remelem... jelenleg munkahelyemem nincs,baratommal elek (19vagyok) rajta kivul masra nem nagyon szamithatok csak o tartja bennem a lelket...ugy elmennek dolgozni,de igy ...nem megy.. ...:/
2016. jan. 28. 20:41
 8/13 A kérdező kommentje:
#vastablettát
2016. jan. 28. 20:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy helyre nem küldtek el: pszichiátriára. És ez vérkomoly! Munkatársam anyja meghalt, ő hónapokig szédült (az anyuka agyvérzésben halt meg, előtte sokat szédült, a gyászolónál a gyászban megjelent a mama betegsége - mint ahogy szokott is).


Volt egy halom orvosnál, végül egy pszichiáterhez került. Segített neki a gyászban és azóta minden okés.

2016. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pszichiatriara? En nem vagyok bolond ... Miert kuldenenek oda ???
2016. jan. 28. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!