Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindennap szédülök, bizonytala...

Luller96 kérdése:

Mindennap szédülök, bizonytalan vagyok. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
hónapok óta szédülök,eleinte, csak néha,párórára, de most nem telik egy úgy nap, hogy ne szédülnék.. bizonytalanságotérzek.. elmentem a háziorvosomhoz.. aki elküldött kivizsgálásra, fül-orr gégésznél voltam tökéletes a hallásom. sok vizet iszom cukor-vérnyomás kizárva ... azt mondták ez nem szervi hanem lelki uton van ..én mármindent megpróbáltam nem tudok sehova elmenni egyedül mert félek hogy elájulok..munkahelyemen pár napja majdnem elájultam...nagyon durva ..remélem semmi komoly.. ha valaki tud segiteni..kérem irjon..més tényleg igaz, semmi sem fontosabb az egészségnél. :(

2015. dec. 14. 18:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon megijesztett amit most irtal .. Aludni sem tudok , de èn a fogamzasgatlora gyanakszom ,mert amikor elkezdtem szesni ra 2-3 honapra jottek elo ezek a tunetek ,es a digamzasgatlo amit szedtem(elizette) minden mellekhatas igaz volt sajnos ! Nem szedem mar,kivancsi vagyok ha kiurul a szetvezetembol jobban leszek..
2016. jan. 28. 22:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia!Azóta mi a helyzet?Elmúlt?Valóban a fogamzás gátló okozta?Amúgy a hormonok valóban képesek ilyen tüneteket okozni!
2016. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 clemie12 válasza:

Szia!

Ugyanezt érzem! Azóta hogy vagy, segített valami?

2017. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!