Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van légszomjam ha a...

Miért van légszomjam ha a levegővételről beszélünk?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. 8. osztályos. Pánikbeteg. Biológia órán most tanuljuk a légzést és egyszerűen nem bírom ki. Amikor elkezd a tanár beszélni a tüdőben lévő csillókról meg a légcsőről egyszerűen rosszul leszek és légszomjam lesz és szédülni kezdek. Miért van ez? Mit tudok ellene tenni? Megtanulni megtanulom, de beszélni róla egyszerűen nem. Sok ember javaslatára ne figyeljek oda de az nem megy, hiába rajzolok a fülem oda figyel. Zenét hallgatni tilos. még 3 órán keresztül beszélünk erről. Félek,hogy elájulok annyira rám jön.

2015. dec. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez is a pánikbetegség miatt van, tegyél füldugót, vagy vattát a füledbe, azt nem látja a tanár.
2015. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a javaslatot még nem hallottam. Nagy segítség. Ment a zöld kezecske.:)
2015. dec. 15. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan fura ez, nekem ugyanígy nyolcadikban mikor az emésztést tanultuk felfordult a gyomrom mindig, padtársam meg éhes lett tőle. :D A téma váltja ki.
2015. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!