Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középfül-gyulladásom van, ez...

Középfül-gyulladásom van, ez meddig fog tartani? Még mindig folyik a fülem, napok óta.

Figyelt kérdés

Ma van egy hete, hogy nagyon elkezdett fájni a fülem. Nem volt sem lázam, viszont időközben náthás lettem. Csak tegnap mentem el orvoshoz, aki belenézett, és annyit mondott, hogy ez nagyon csúnya, és gyógyszert írt fel, antibiotikumot (augmentin). Fülcseppet is javasolt, de csak akkor, ha már nem folyik a fülemből semmi. Ez a probléma viszont, hogy a fülemből négy napja folyamatosan folyik a folyadék, ha arra az oldalamra fordulok és reggelente is arra ébredek, hogy tiszta nedvesség a párna a fejem alatt.

Ez a folyás hány nap alatt múlhat el?

Használ-e egyáltalán az augmentin? Mert két hónapja a másik fülem is be volt gyulladva, arra is ezt kaptam, de akkor semmit nem segített az egy hetes kúra alatt.



2015. dec. 18. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki kell mosni langyos desztillált víz sugárral. Az autó akkumulátorokhoz használt ioncserélt víz, mert az steril, nagyobbacska, 20-30 millis injekciós fecskendővel bespriccelni
2015. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!