Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet szívprobléma? Veletek...

Ez lehet szívprobléma? Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés
Többször éreztem, hogy szúr a szegycsontomnál.. (bal oldalt) De ma más volt.. A torkomban, a mellcsontomban, a szegcsontomban és a bordámnál (mell alatti résznél) éreztem tompán szúró fájdalmat... Volt amikor levegővételkor, volt amikor semmi ok nélkül... Veletek volt már ilyen? Ja és magas a vérnyomásom is! Mire utalhat ez?

2015. dec. 18. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott nagyon ritkán szúrni úgy hogy alig tudok levegőt venni.Nekem szívzörejem van.
2015. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hú nekem pont ilyen jött elő. De szívtájékon és egy kicsit lejjebb is érzem a szúrást.

Nekem eddig nem volt semmi szívproblémám, de most nagyon stresszes voltam vizsgák miatt, meg egyébként is minden összejött és keveset alszom.

Most már csak esténként érzem főleg lefekvéskor , de nagyon ijesztő és aggasztó. Mindegy hogy fekszem, akkor is érzem és néha nekem is mintha a levegővételhez lenne köze, de máskor meg teljesen függetlenül is érzem.

Ha valaki tud valamit erről, kérem írjon.

22L

2015. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és nekem a vérnyomásom is mindig normális volt.
2015. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neurózis, enyhe pánikbetegség.
2015. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kardiológián voltatok már? Ha a kardiológus azt mondja, hogy minden rendben van a szív körül, csak ez után lehet gyanakodni a pszichére. De azt kevesen ismerik el, hogy minden pszichés betegség mögött valamilyen szervi elváltozás áll. Pl. egy nyelőcső tasak, amiből folyamatosan romlott ételmaradványok kerülnek a gyomorba. Ez felboríthatja a hormonháztartást, amitől aztán idegesek leszünk, és így tovább!
2015. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem, nem voltunk kardiológián!..
2015. dec. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!