Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladásom van?

Vakbélgyulladásom van?

Figyelt kérdés
Ma dél körül jelentkezett jobb oldalon csípő tájékon a fájdalom,ami csak akkor fáj ha 'megyek' viszont délután elmentem sétálni és elmúlt,nem úgh veszem észre mint ami erősödne,ha megnyomom egyáltalán nem fáj és nem is sugárzik sehova. Meghúztam volna?(egyáltalán ott van mit meghúzni?)Csak mondtam anyukámnak,és ő egyből jött ezzel a vakbélgyulladással és rendesen felidegelt:(

2015. dec. 19. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Lehet húzódás, bél probléma. A vakbélgyulladás lázzal jár, és tűrhetetlen fájdalommal.Borogasd be egy vizes zsebkendővel a fájó részt éjjelre.
2015. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vakbél lejjebb fáj, cspő tájéknál inkább a belek fájdalma lehet.
2015. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyet olvasok, mindig feszült leszek. Az anyukák kontárdiagnózisa sokszor többet árt, mint használ. Az anyám is megállapította ránézésre édesapám lábáról, hogy érszűkülete van. Ezzel úgy megijesztette, hogy nem mert elmenni orvoshoz. Pedig jobb lett volna, ha elmegy. Trombózisa volt. És egy vérrög elérte a szívét...

Ha úgy érzed, hogy valami nem kerek, vizsgáltasd ki magad, de ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Amit leírtál, az alapján szerintem sem vakbél.

2015. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Valoszinuleg nem vakbel volt,mert masnapra mar el is mult teljesen a fajdalom. :)

2015. dec. 29. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!