Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam egy hányásos hasmenés...

Elkaptam egy hányásos hasmenéses vírust. Mi legyen? /Többi lent👇)

Figyelt kérdés
Egész este hánytam, elöszőr jött vele minden kaja késöbb mikor már kitisztultam még mindig volt hányingerem és nagyon nehezen hánytam, de akkor csak valamilyen kevés sárga cucc jött ki belőlem. Valószínű epés cucc volt az. Mit csináljak, hogy végetvessek ennek a borzalomnak?
2015. dec. 21. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma koplalj, csak folyadék, egyszerre mindig kevés, holnaptól szigorú diéta, és menj el a háziorvoshoz ha nem javulsz.
2015. dec. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak annyira nehéz nem inni mert annyira ki vagyok száradva, hogy csak na. Bármit megtennék, hogy megigyak egy pohár Colát egyszerre. Dehát ezzel csak magamnak tennék rosszat.

Köszönöm a válaszod!

2015. dec. 21. 07:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, ne ilyen trutymókat igyál, hanem teát vagy vizet.

Inni kell is, nehogy kiszáradj.

2015. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekete (csersavas) tea cukor nélkül, enyhén sózva, Bolus adstringens tabletta hasmenés ellen, széntabletta (toxikus anyagok ellen). Lázcsillapítás szükség szerint. Semmiféle gyomor-izgató szénsavas ital nem alkalmas.
2015. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 21. 08:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Doki, és nyugodtan mehet a kóla is egy-két pohárral, ha kirázod a szénsavat (sós-cukros víz lényegében), de inkább próbáld a vizet!
2015. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!