Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kéne tennem hogy elmúljon...

Mit kéne tennem hogy elmúljon a paranoiám?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdődött minden. Sokszor féltem es kisebb panikrohamaim voltak. Barataimnak koszonhetoen rajottunk hogy paranoias panikbeteg vagyok eleinte nem hittem el aztan en is tobbszor utanaolvastam,es rajottem. Sokaig titkoltam a szuleim elol. Aztan elmondtam de nem nagykn hittek nekem,azt mondtak hulyeseget beszelek. Egy honapig hetente egyszer jartam iskolapszijologushoz de n vettem eszre hogy jobb lett volna tole,nem hasznalt. Aztan ugye elballagtam,uj iskola. Nyaron elmult. Es most osszel megint elkezdodott. Fogalmam sincs mit tegyek. A pszihologus nem segitett,szuleimmel nem merek errol beszelni,szegyellem is. Attol felek hogy egyszer majd mikozben panikrohamom van megall a szivem,szivinfarktust kapok. Mit tsnacsoltok? 15/L

2015. dec. 22. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2015. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uldozesi mania,hogy valaki meg akar olni,ramtamad,megeroszakol
2015. dec. 22. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elég szar lehet, azért van mert bebeszéled magadnak próbálj nem gondolni rá
2015. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!