Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon nehezen kapok levegőt....

Nyuszika1 kérdése:

Nagyon nehezen kapok levegőt. Légcsőgyulladásom van?

Figyelt kérdés
Igaz még nem voltam orvoshnal mert ünnepek bvannak de nagyon nehezen kapok levegot és nem merek enni mert légcsőgyulladásom van asziszem.Mit csinaljak hogy hamar elmuljon?Itthoni módszerek?
2015. dec. 24. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el az ügyeletre. Az lesz a legjobb.
2015. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyelés is nehéz, lehet légcső is, de több, mint valószínű hörgőiddel lesz gond.
2015. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozhatsz otthoni dolgokkal, de ha orvoshoz mész, az a biztos módszer. Saját magadat nem tudtad diagnosztizálni, akkor mi írás alapján nem fogjuk tudni megmondani mi a bajod.


KÉRLEK! MENJ EL ORVOSHOZ!

2015. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De hova menjek ilyenkor orvoshoz?ÜNNEP van és nincs semilyen orvos nyitá vagyis nem rendelenk.....És anyu ugysem fog bevini mert ez csak kis dolog......amugy meg mar egy kicsit javult....ittam teát es kicsit jobb lett.Már ettem is és szépen lement
2015. dec. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!