Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehezen veszem a levegőt,...

Nehezen veszem a levegőt, olyan mintha be lenne dagadva a torkom, az orvos szerint csak mandulám dagadt meg, van okom félni?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban kezdődött,hogy arra ébredtem hogy alig kapok levegőt. Reggelre jobb lett,rohantam az orvoshoz. Megnézegetett,azt mondta ne aggódjak csak mandula gyulladást a megfázásom miatt. Nem írt fel semmit. De most este megint kezdődik. Nagyon félek,egyedül vagyok itthon a kistesómmal egész éjjel.Valakinek volt már hasonló? Mit csinálhatnék ha baj van? Köszönöm
2015. szept. 23. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tényleg mandula, esetleg gége, garatgyulladás, és allergiás reakció is lehet. Ha bármi baj van, fontos a higgadtság, ne kapkodd a levegőt, mélyeket lélegezz és lassan, ha olyannyira elfajulna, akkor azonnal hívj orvost, esetleg mentőt.
2015. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Borogasd hideg vizes ruhával kívülről a torkodat. Nagyon magasra tedd a fejedet. Több párnára feküdj éjszaka. Éjjel is legyen a vizes ruha a nyakadon. Valami allergia elleni gyógyszer is jó lenne. Ha van otthon Neocitrán por, abból vegyél be, mert van benne egy olyan szer ami lelohasztja a duzzanatot.
2015. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!