Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 18 évessen pánikbeteg lettem...

18 évessen pánikbeteg lettem ez örök életemben megmarad vagy csak állapot?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg. Csak az orvosra hallgass! Addig szedd a gyógyszered, amíg ő nem mondja, hogy ennyi volt!
2016. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2016. jan. 13. 16:45
 13/15 anonim ***** válasza:

A hajlam megmarad és vissza térhet a betegség.

miután megszűnt, azért készülj fel az orvossal megbeszélt gyógyszerrel a kezelésére, ha megint előjönne, akkor ne keljen utána futkosni. Lesznek panasztól mentes hosszabb időszakok, de elő jöhet közben.

2016. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 homo ludensz ***** válasza:
Azt figyeld meg hogy milyen szituknál jön elő és majd az idők során segítséggel vagy magadban de egyenként fel kell ezeket számolni. Tapasztalatból mondom mert például én a metró mozgólépcsőjétől annyira pánikoltam hogy képes voltam megkerülni a fél várost. És ez csak egy volt a sok közül.Ha engeded annyira sok kerülendő szitu vesz körbe hogy mozgásképtelen,béna leszel. Nagyjából nekem mindet sikerült felszámolnom de sok időbe tellett.A gyógyszer egy mankó de mindenkinél más hogy meddig támaszkodik rá.
2016. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt mondják, edzeni lehet az embert az ilyen kiváltó dolgokhoz. nekem szociális fóbiám van. A társaságot kerülöm. Emberek között sok esetben nagyon zavarba tudok jönni, elpirulok, elakad a lélegzetem amikor meg kell szólalni, de ha csak rám néznek, akkor is. Sokszor ezt úgy próbálom leküzdeni, amíg érzem, hogy pillanatok múlva leizzadnék, inkább átveszem a szót a társaságban olyan témákban amit jól ismerek és elárasztom őket önmagammal az információ özönnel ami nem is alaptalan üres fecsegés, inkább hasznos lehet, de egy a baj, ha valaki reagál rá és nekem hallgatni, figyelni kell, akkor már érzem, hogy megint jön az amikor leizzadok és elakad a levegőm és össze szorul a mellkasom és elmegy, elcsuklik a hangom ..ismerős annak aki megélte. Ilyenkor viszont tudom, hogy végig kellne hallgatnom, de mégis csak úgy úszom meg a rohamot, ha valamit csinálok, pl nem kellene de belevágok a másik szavába, és megint ontom a "lényeget". pedig szívesen végig hallgatnám, hogy azután értelmesen csak arra tudjak reagálni. Bizonyos szituációkban nem tudok emberekkel beszélgetni, hosszabb ideig sohasem, akkor mindig rám tör ez a dolog. most Spitomin-t szedek. Az úgy ahogy még szinten tart. mellette amikor majdnem ferobbanok akkor még xanaxot 0.25 g-ot veszek be néha, de csak amikor már semmi más megoldást nem látok.


Azelőtt nem volt különösebben bajom az ilyesmivel, sőt soha nem is kellett korábban gyógyszert szednem semmire, de 2005-2008 körül olyan megrázkódtatások értek az akkori politikai dolgok anyagi és munkahelyi vonzatai és az ezzel együtt elszálló árak miatt, hogy az teljesen kikészített.

Ennek "köszönhetem" azt hogy beteg lettem és sajnos nem csak ez jött nekem abból az időből, hanem sok minden más is, Most annyi gyógyszert vagyok kénytelen szedni, aminek már csak a tejpor tartalmától is jól lehet lakni. Viszont a korábbi egészségügyi panaszaimat most ezekkel szinten tudom tartani, sőt javulást értem el már ahhoz a korábbi állapothoz képest. Sőt a nyugodtabb élet az nagyon sokat tett az egészségem érdekében. Az nagyon sokat jelent, hogy már nem kell azon idegeskedni, hogy mennyivel csökken a fizetés, ebből mennyit vesz le az infláció és minek megy fel az ára, mint akkoriban. Ez azért nagyon sokat jelent.

Már elnézést, hogy a politikát is bele kevertem, de sajnos nagyon sok ember lett beteg emiatt és nagyon sokan bele is pusztultak akkori kegyetlen élhetetlen világ kínzásába.

2016. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!