Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kenyér, tészta evés utáni...

Kenyér, tészta evés utáni hasmenés érzése?

Figyelt kérdés
Olyan mintha menni akarna a hasam, de nem, csak begörcsölök. Gyanakodhatok-e lisztérzékenységre? Rántott hús után mondjuk nem. Szóval nem értem.

2015. dec. 26. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
a rantott husban sokkal kevesebb a liszt, mint a tesztaban vagy a kenyer tesztajaban. gyanakodhatsz, es nem is artana elmenni egy allergia vizsgalatra. meg ha nem is ez a baj, legalabb kiderul, hogy mitol erzed ezt az erzest.
2015. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez a bajom, hogy allergia vizsgálatra küldtek, nem pedig egy célzott vérvételre, mert azt megtudtam hogy nem vagyok allergiás a dióra, rákra, lime-ra, stb, és le is lettem zárva, hogy nincs bajom, pedig tüneteim vannak, és nem antitesteket néztek. A vasam alacsony, pikkelysömöröm is van, és mindig is hasfájós voltam. Van amikor olyan érzés kap el kajálás után, hogy összef.som magam ott helyben. Rendes úgy kell összeszorítanom magam :D De a háziorvosom meg hülyének néz szinte. Most eldöntöttem hogy privát laborba elmegyek vérvételre, és akkor fizetek érte, de legalább tudok egy eredményt, még ha nem is vagyok az. Csak megerősítést várok, hogy nem vagyok hülye. :D
2015. dec. 26. 18:55
 3/3 Ikonstar ***** válasza:

Érdemes elmenned. Nézess transzglutamináz és EMA antitesteket (IgA, IgG).

A maszek laborok pár nap alatt néhány ezresért megcsinálják. Addig ne kezdj gluténmentesen enni, amíg nincs komplett eredményed. Í

Meg egy új háziorvost is kereshetsz, ha ez nem partner.

2015. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!