Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal alhasi erős fájdalom mire...

Bal alhasi erős fájdalom mire utalhat?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászati vizsgálatok októberben negatív lett mind. Antibiotikum után a laborvizsgálat is negatív lett, még októberben. Aztán két hónapig semmi, tegnap megjött, bevettem a gyógyszert, azt enyhítette is de az erős bal alhasi fájdalmat nem, az nem görcsös szerű volt, ilyen szúrós belenyilaló. Szeptemberben is volt ilyen de nem fájt akkor ennyire, mint most. Akkor még volt gyulladás, most már nincs. Mi lehetett ez? Hajam nem hullik csomókban tehát a gyulladás nem térhetett vissza. Egy hete hasmenésem van de nem úgy hogy rohanok, hanem napi 1-2x, tegnap óta meg csak kevés jön.

2015. dec. 16. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy hasi ultrahang, men el a háziorvoshoz, bélgyulladástól is lehet, de ki kellene vizsgálni az okát.
2015. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de már voltam 500 hasi ultrahangon már 3 kórházban, egyszer műtöttek, a szeptemberi meg negativ lett és akkor is meg volt ezek a tünetek. Nem értem.
2015. dec. 17. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy gasztroenterológushoz kellene menned, tükrüzésre.
2015. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de már voltam és azt mondta nem indokolt a tükrözés, felirta a normixot és ha az se segit akkor kell visszamenni. Már egy csomó leletem van, azokat mind vittem.
2015. dec. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!