Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Coldrex - alkohol? Arcüreggyul...

Coldrex - alkohol? Arcüreggyulladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 6 napja meg vagyok fázva. Minden reggel fájó fejjel és torokkal kelek, elég taknyos is vagyok. Az arcom is szokott fájni, gyanítom, hogy enyhébb arcüreggyulladás, volt már ilyenem. Lázam nincs. Tudnátok erre valamit, ami segít?Vagy csak várjam meg, míg múlik?Csak enyhe a javulás az elejéhez képest.

Antibiotikumot feleslegesnek tartom, annyira nem rossz, lázra szerencsére elég ritkán vagyok hajlamos. Coldrexet szedem 5 napja (napi 1 db délelőtt), de már sok lesz plusz valószínűleg attól nem tudok aludni (benne lévő koffein) éjszaka.

És még egy kérdés: Szilveszterkor szeretnék inni. Ha ma délelőtt szedtem az utolsó Coldrexet (összesen 5 dbot szedtem be 5 nap alatt), addig már nem veszek be, addigra kiürülhet a szervezetemből?


Előre is köszönöm!



#megfázás #Coldrex #arecüreggyulladás
2015. dec. 26. 19:32
 1/2 szántóvető ***** válasza:
a coldrex nem gyógyít meg,inkább csak fájdalomcsillapító,nyugodtan elhagyhatod.napi 2x 500 mg c-vitamin jót tenne(a valódi gyógyszeren kívül.)piálj nyugodtan,attól nem lesz bajod.
2015. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sósvizes arcgőzölés az elkövetkezendő napokban, réteges öltözködés, meleg tej+méz, amennyit csak tudsz. A méz mehet magában is, vagy fokhagymával összekeverve. Reggelente olajrágás, (keress rá!), utána sós öblögetés, amit érdemes orron keresztül is elvégezni. Kiegyensúlyozott, nem megterhelő étkezés (pirítós, főtt husi, saláták, gyümölcs). Pihenés friss levegőjű szobában, pokróccal, paplannal körbeburkolva. Az orrod fújd rendesen, ne szívd vissza.


Én ezektől mindig meggyógyulok, de én szinte soha nem szedek gyógyszert, így mindenre jól reagál a szervezetem.


A gyógyszer miatt ne aggódj a szilveszterrel kapcsolatban, nem fogják felerősíteni már egymást az itallal akkor.

2015. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!