Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 napja fejfájás? Arcüreggyull...

4 napja fejfájás? Arcüreggyulladás?

Figyelt kérdés

Szerda óra mindennap fáj a fejem. Általában délelőtt elkezdi, és nehezen, de fájdalomcsillapítók hatására elmúlik. Mindig csak a jobb oldal.


Elég frontérzékeny vagyok, tehát először semmi jelentőséget nem tulajdonítottam neki, de most már kezd 'gyanús' lenni.

Amúgy már 1 hete meg voltam fázva, folyt az orrom eléggé, de ennyi, nem éreztem rosszul magam.


Most már nem folyik annyira az orrom, de eléggé fáj a fejem. Mit csináljak?

Szerintetek arcüreggyulladás? Vagy véletlen?

Eléggé félek tőle, mivel kerültem már kórházba pár napra miatta :S


Orvoshoz nyilván csak hétfő délelőtt tudok menni legelőbb.


2015. nov. 7. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nekem nem életem legrosszabb fejfájása, és elég kevés esélyem van rá, de megeshet :D
2015. nov. 7. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze csak viccnek szántam! Örülök, hogy így fogadtad:)


Nekem is volt egyszer napokig tartó fejfájásom, akkor non-stop fájt. Éjszaka sem bírtam aludni. De ezzel egyidejűleg, valami vírusos kórságom is volt(nátha). Ennek tudtam be a fejfájást is. Aztán pár nap múlva megszűnt. Jobbulást!!

2015. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a fél oldalad fáj, migrén is lehet.
2015. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos elég jól ismerem a migrént.


Először én is azt hittem, de ez már a 4. napja, és nekem az csak 1 napig szokott tartani, és folyamatosan, sose lesz jobb.

2015. nov. 7. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!