Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokgyulladás következménye...

Torokgyulladás következménye ez az izomláz szerű fájdalom?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete hol fáj a torkom, akkor fújom Bioparoxal, hol elmúlik. Tegnap megint elkezdett fájni,de most jött mellé más is. Bal oldalt fáj a torkom, és mellette szerintem a mirigyek gyulladtak be, mert olyan izomláz szerű fájdalom van baloldalt, a torkomnál, ha úgy mozgatom a fejem, akkor sugárzik a fülbe is. És fáj mostmár ha nyelek. Ha megnyomkodom baloldalt a torkomnál lent ahol a mirigy van, fáj nagyon. Ez a torokgyulladás következménye lehet? Nagyon pánikolok

Orvosom nem rendel, ügyelet messzire küld ha ezzel bemegyek, mivel kezeljem? Mostmár nem csak sima torokfájás, szerintem felülfertőzödhetett.

Köszönöm!


2015. dec. 29. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva még ilyen tünetekről nem hallottam.

Lázad van?

Szedtél vmi gyógyszert?

Amit én csinálnék:ha nem volna lázam,sós vízzel gargalizálnék,fülemre sót melegítenék,sok teát innék,a jól bevált kombó:1 kk mézbe ,citromlé,zuzott fokhagyma.

Lázzal már az orvosnál ülnék.

Jobbulást!

2015. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak a torkom fáj és a nyirokmirigyem. Lázam nincs, se hőemelkedés, és egyéb bajom se.

Férjem mandulás, neki végszükségletre van itthon orvos által felírt gyógyszer, Aktil Duo. Én dokim nincs, férjemé se, ott legalább asszisztens van, azt mondta vegyem be. 7 napos. Ha nem lesz jobb, elmegyek hétfőn az én dokimhoz.

2015. dec. 29. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!