Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mi a bajom?

Vajon mi a bajom?

Figyelt kérdés
20èveim elején nagyon nagy sokk ért aztán pszihológushoz kerültem. Gyógyszert kaptam majd abba hagytam kb 1-1,5 évig jól voltam majd ismét sokk ért elvesztettem azt ami a legfontosabb volt nekem. Megint orvos megint gyógyszer. Utáltam a világot, magamat. Aztán megint jobban lettem kb 2 évig majd most megint ugyanez utálok mindent. Nincs hobbim nem élvezem az életett. Mindent csak rossznak látok. Fáradt vagyok pedig sokat alszok. Hol iszonyat gyor a gondolkodásom s néha mintha jobban teljesítenék. Néha mikor rossz időszakom van akkor meg olyan egyszerű dolgokra képtelen vagyok visszaemlékezni amit eddig tudtam. Most járok orvoshoz de nem lett jobb. Sőt dühkitöréseim vannak, kárt teszek dolgokba eltöröm őket aztán megbánom s a miatt vagyok kiakadva. Nem tudom mit tegyek. Nem akarok leszedálva élni napi 10-12 órát aludni a gyógyszerektől. Normális életett akarok. Vagy ha nem lehetséges inkább meghalni. Ezen is sokat gondolkodtam már kétszer akartam öngyilkos lenni nem jött össze.

2015. dec. 29. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első, és szerintem a legfontosabb, hogy az öngyilkosság biztos, hogy nem megoldás.


Azt megértem, hogy nem akarsz leszedálva lenni, mert az sem megoldás, legalábbis hosszabb távra biztos nem, bár rövid távon lehet, hogy használ.


Ha célokat tűzöl ki magad elé, és azokat sikerül elérni, sikerélményed lehet, és segíthet. Ne gondolj semmi nagy dologra, csak apróságokra.


Van családod? vannak emberek, akik fontosak neked?

2016. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van sok hobi amiért már érdemes élni pl horgászat és sok barátot szerezhet az ember
2016. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!