Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan szürhetem ki egy olyan...

Hogyan szürhetem ki egy olyan gonosz bentegséget, gyorsan mint az agydaganat?

Figyelt kérdés
a hallás-, látás- és beszédzavarok, a hangulat- és személyiségváltozás, koncentrációs és emlékezőképesség romlása, memóriazavarok, epilepsziaszerű görcsrohamok, valamint zsibbadtság, bizsergés érzése a végtagokban. Ez rám jellemző. Továbbá fáj a hátam, derekam sokszor érzek felső melkasi szúrós fájdalmat.... Nem tudom pontosan. Lehet valami szürésre vagy vizsgálatra el menni?

2015. dec. 30. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet.

minden évben 1x elmész egy teljes test ct-r.

120-130ezerből megvan.

egyébként amit leírsz annak a nagy többsége porckorong vagy gerinc problémákra és vitaminhiányra utal inkább.

2015. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az agydaganatot nem lehet csak úgy kiszűrni, mint egy bakteriális fertőzést. Amit leírtál, sok más dolognak is a tünete lehet. Első körben irány a háziorvos, vérvétel és ha valamit találnak, majd irányítanak a megfelelő szakorvosokhoz.
2015. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az agydaganatot/agytumort nem lehet gyorsan kiszűrni. Legárulkodóbb jelei: fejfájás (reggel erősen, majd kicsit jobb lesz, de nem múlik), az agyterület esetleges megbénulása ott, ahol megtelepedett, ...stb... Természetesen orvosi kivizsgálásoknak is alá kell támasztani pl.: CT, MRI, gerinc összetételének vizsgálata, vérfestéses vizsgálat, vérvétel. Remélem segítettem.
2015. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!