Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depi, pánikbetegség vagy ez...

Depi, pánikbetegség vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy két és fél éves kapcsolaton. Eleinte úgy tűnt, jól viselem; buliztam, ismerkedtem, a munkába és a tanulásba temetkeztem, de egyszer csak a túlhajszoltság, kipihenetlenség miatt leesett a cukrom, elájultam, és ettől bepánikoltam.Azóta figyelek magamra de pánikolok, van bennem egy fajta szorongás, hogy mi van, ha megint rosszul leszek? A szakítás is most jött ki rajtam, és étvágytalan vagyok, nem találom a helyem. Gyakran járok közösségbe, ott sokkal jobb, de ha egyedül vagyok, magamba zuhanok, és agyalok. Vélemény/Tapasztalat?

2016. jan. 2. 16:58
 1/5 anonim válasza:
nálam hasónlóan kezdődött a pánikbetegség egy trauma plusz egy rosszulét és úgymaradtam hát a tanácsom az hogy nincs tanácsom ez általába visszafordithatatlan de időbe kezelve normális psziáterrel és normálisan hangsúlyozom normálisan beálitott gyógyszerrel jó esélyek vannak arra hogy fél teljes életet éljen az ember
2016. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha adnak is gyógyszert azt nem kell örökké szedned. Pszichyater meg pszichoterápiára fog küldeni, ami nagyban segít!!

Jobbulást!!

2016. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ne hallgass senkire semmi agy dokihoz ne menj !! Mindig szóljon a rádió vagy valami zene csinál fényt a lakásban mindig keres programot vagy még 1 kis állat is segíthet mert annak törödésre szeretetre van szüksége és eltereli az önsajnálatot ,nem roszindulatból irom saját tapasztalat hogy magam sajnáltam és az egyenlő depivel ...

Gondolj bele kb. 5 percenként a világon szakít valaki valakivel akkor mindenki menjen orvoshoz ?? :) nem lenne annyi orvos a világon :) ..legjobb orvoság az idő ...és ne agyalj a sors azért választott ketté benneteket mert sokkal jobb vár rátok türelem és idő

mikor feeladtam 2 év szingliség után 2 gyerekkel 14 éves kapcsolat után ...

hogy na én már a kutyyának sem kellek éés átéltem anyagi gondoktól kezdve a lelki dolgokat ...akkor jött a megmentőm :)) Szóval fel a fejjel pusztuljon a férgese akinek menni kellet had menjen !! :) Mindig előre sose hátra ezt jegyezd meg ;)

A cukrom nekem is gyakran le esett figyelj magadra mert 1 darab húson ami 1 férfi ..annyi szép dolog van látsz hallasz van lábad kezed szülők nagyi vedd észre a gyönyörű dolgokat körülötted mert van akiknek ez nem adatik meg ......

2016. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ha lekötöm magam, és emberek között vagyok teljesen jó, de néha, ha ezekre a rossz dolgokra gondolok rám tör gyomorideg.
2016. jan. 3. 12:42
 5/5 anonim válasza:
ugyan már 1 darab hús miatt ? 1 férfi sem ér annyit sajnos aki nem kemény ebben a világban eltaposák ne hagyd magad legyen benned a csak azért is megmutatom !! Majd aki 1 szer megérdemli azért agódj idegeskedj ...én irtam utobb is ...Megkérdezhetem ki volt a hibás a szakításban ? esetleg lelki ismeret furdalásod van ? ha nincs ne idegeskedj a másik fél meg jót röhög ugyanmár pörögjön le rólad ,főleg ne mutasd ki a fájdalmad elötte ha közöségi oldalom ismerösöd azért is boldog vidám képek stb ;) ne ad meg senkinek sem az örömet legyél te a keményebb ;) :)
2016. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!