Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárgás színű széklet mire...

Sárgás színű széklet mire utalhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) úgy másfél éve sokat ittam (tudom butaság volt sajnos elszaladt velem a ló) és elkezdett savasodni a gyomrom és hasmenésem volt. Nemsokkal később elküldtek vérvételre és ultrahangra, ott nem találtak semmit, majd gyomortükrözésre és mondták hogy kis gyulladás keletkezett a gyomromban. Kaptam gyógyszert amit fél évig kellett szednem és az elmulasztotta a savasságot de a lágy széklet fennmaradt. Letelt a fél év megpróbáltam elhagyni a gyógyszert, de újra savas lett a gyomrom, ráadásul a bajom is megjött két héttel korábban és napokig fájt, szúrt a hasam már azt sem tudtam eldönteni most épp melyiktől. Megint szedem a gyógyszert de azóta rosszabb lett a széklet sárgás színű és nagyon vékony, ugyanúgy lágy, de naponta már többször is van, így nem nagyon tudok suliba menni mert legtöbbször evés után jelentkezik. Szoktam puffadni meg néha felül fáj a hasam. Van esetleg ötletetek ez mire utalhat vagy hogy milyen vizsgálatok lehetnek még? Olyan régóta tart már hogy sajna nem is sokat eszem mert félek a másnaptól és hosszú időre vagy messze nem szeretek kimozdulni pedig korábban nem ilyen voltam :/ Köszi a válaszokat:) 17/L
2016. jan. 4. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól is sárga, ha gyorsan halad át a széklet az tápcsatornán, de okozhatja lisztérzékenység, felszívódási zavar, és egyéb más szervi baj is, egy újabb vizsgálat nem ártana.
2016. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!