Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ilyen erős gyomorf...

Mitől lehet ilyen erős gyomorfájás, ha egyáltalán az?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdtem érezni, mintha éhes lennék, ettem rá de egyre erősebb lett, ez tartott egész éjszaka hányingerrel társulva. Vettem be fájdalomcsillapítót. Reggel szintén folytatódott, én úgy érzem mintha borzasztóan éhes lennék és nagyon fáj a hasam, ételre ránézni persze nem tudtam, szédültem és kivert a víz is. Amint lecsillapítottam gyógyszerrel jobban éreztem magam. Mitől lehet ilyen hirtelen ilyen fájdalom?
2016. jan. 4. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami allergia,de jobb lenne orvoshoz menned!
2016. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudok róla, hogy lenne valamilyen laktóz vagy glutén allergiám, szoktam ilyeneket enni, nem szokott bajom lenni tőle , ilyenem meg mint most életemben harmadjára volt, régebben voltak az előzők
2016. jan. 4. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyomorsav-túltengés miatt is lehet, érdemes lenne kipróbálni vlamilyen antacidumot(=savlekötőt), úgy mint szódabikarbóna, vagy gyógyszertárban kapható készítmények- Rennie stb
2016. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyelőre elmúlt, rendbejöttem, remélem nem ismétlődik meg újra.
2016. jan. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!