Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lesz, hogy ha az...

Mi bajom lesz, hogy ha az antibiotikum mellett egyáltalán nem eszem?

Figyelt kérdés

2.napja szedem a gyógyszert, de egyszerűen semmi étvágyam, vasárnap este óta semmit nem ettem (tegnap este ettem 3kiskanál tejbegrízt, de nem esett jól)

Mi bajom lehet ettől? A gyomrom mennyire fog kikészülni az antibiotikum miatt, ha folyton üres?



2016. jan. 5. 16:00
 1/6 szamo77db ***** válasza:
Nagyon kikészül, az biztos. Próbálj enni valamit. Áztass teába kekszet vagy ilyesmi.
2016. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ittam egy kis húsleves levet, de már minden baja van a gyomromnak tőle :( Szilárdat még nem is merek enni, mert az tuti visszajönne...
2016. jan. 5. 19:16
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Beszélned kellene legalább telefonon azzal az orvossal, aki az antibiotikumot felírta neked. Kérj tanácsot tőle.
2016. jan. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok ma beszélni vele, de csak délután rendel. Viszont az a baj, hogy hiába írna fel másik fajta gyógyszert, a gyomrom most annyira tönkrement, hogy az sem lenne jó :(
2016. jan. 6. 09:22
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Azért ezt nem lehet ennyire kategorikusan kijelenteni előre. Biztos, hogy lehet találni olyan gyógyszert, ami nem bántja a gyomrod és segít az alapbetegséged gyógyulásában!
2016. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, mondta, hogy hagyjam abba az antibiotikumot, de nem írt fel helyette újat... Nem tudom, hogy így nem lesz-e semmi bajom, hogy 3db-ot vettem be belőle csak...
2016. jan. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!