Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt múlik el az...

Mennyi idő alatt múlik el az arcüreggyulladás antibiotikum mellett? Milyen hosszú a betegség lefolyása?

Figyelt kérdés
Cefzilt írt fel az orvost nasopax orcepp és alkalom szerűen ha fáj flektor port.
2014. márc. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó esetben annyi alatt, amíg elfogy az antibiotikum, pl 10 szemes napi 2X, akkor 5 nap.
2014. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem kellett 10nap mire elmult. de nekem majdnem szúrni kellett. én fluimucilt kaptam, lázcsillapítót, meg ilyen üveget amibe vmilyen gyógyszert kell feloldani, amit orron keresztül kellett felszivni. minden alkalommal hánytam mert a torkomon folyt vissza a vizes genny :( de azóta minden télen arcüreggyulladásom van, a legkisebb hidegtől is fáj :( meg az összes jobb oldali fogaim is, mert azok gyökerét is begyullasztja..
2014. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostanra nyirokcsomók is bedagadtak a nyakamon. Házi gyógymód van , az antibiotikumot már beszedtem.
2014. márc. 17. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!