Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antidepresszáns –elhagyasa?

Delavega kérdése:

Antidepresszáns –elhagyasa?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos szednem kel egy anti depis gyogyszert. Mocrim a neve arra lennek kivancsi hogy rajtam kivul szedi e még valaki mas is. es ha igen. Mik a tapasztalaitok ezzel kapcsoladban? 1 honapja szedem "sajnos". Es csak a mellekhatasait tapasztalom. Ejszakai nem alvás, nappal tompasag, stb. Ugyhogy amig nem talalkozom a dokival ink nem szedem be. Mert meguntam a mellekhatasait. Nalatok is hasonlo gondok vannak mint nalam?

2016. jan. 7. 23:13
 1/2 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Nekem is voltak ilyen mellékhatások az elején, sőt még émelygés, étvágytalanság, fejfájás. Éjjelente én sem tudtam aludni csak xanax-al, de még így is felébredtem erős szívdobogásra, bizseregtek a végtagjaim, volt, hogy hajnalban is kellett egy xanax. Kb. 6-8 héttől lett jobb, egyre fokozatosabban. Sajnos teljesen nem volt hatásos az első, most kaptam a másikat. Ennek annyira nem voltak durva kezdő mellékhatásai (3 hete szedem) de még most is érzem, hogy nem állt be a gyógyszer, vagy esetleg kevés az adag. Szerintem ne hagyd abba, várj még vele.
2016. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, sajnos egyhónapi próbálkozás után adtam fől,nekem agyalapi mirigy joindulatu "microadenomám van. tehát nálam nem hétköznapi dologról van szó. és mellékatások azonnal jöttek, pár hét után az erős fűlzugásnál berágtam és letettem. A mellékhatások elmúltak. Ezelőtt sertralint szedtem 9 évig.Sajnos hozzá szoktam. Kezdtem hízni tőle és ezért kellett váltani. Most erősen elkezdtem keresgélni az interneten,a természetes endorfin termelés elérésével kapcsolatban. Azt tudnunk kel hogy ezek a gyógyszerek, szintetikusak. Na most nem szeretnék minden mellékhatásra gyógyszert szedni.
2016. jan. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!