Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rexetin elhagyása mellé helex?

Rexetin elhagyása mellé helex?

Figyelt kérdés
Én a helexet akkor szedtem egy ideig amikor a rexetinre rá álltam, de a gyógyszerész azt is monda hogy a helexet csak simán szorongás oldónak is használják, független más gyógyszertől. Amikor nem olyan rég azt kérdeztem a psihiatertől a helexet nem szedhetem-e a rexetin elhagyásakor, hogy könnyítsen rajta, azt monda hogy nem. Mért nem? Nem értem ha nem üti egymást, és amúgy is szedhető bárkinek akinek a körzeti orvos felírja, mért ne szedjem rexetin elhagyásakor. Mit tudtok erről? Ti szedtetek valamit kiegészítésként rexetinről való leszokásról?

#leszokás #elhagyás #Helex #Rexetin #anti antidepresszáns #hangulat javító.
2015. máj. 15. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Te a rexetin helyett akarnád a helexet szedni? Ha jól tudom, a rexetin antidepresszáns, a helex meg nyugtató. Attól függetlenül, hogy nem ütik egymást, nem is helyettesíthetők. Neked a dokid mondta, hogy abbahagyhatod a rexetin szedését? Vagy miért hagynád abba? Meggyógyultál?
2015. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helyette szedném, de nem folyamatosan csak néha ha nagyon szükségét érzem. Azért szedném a rexetin elhagyásakor mert mikor az ember ilyesmiről leszokik el tart egy ideig amíg a szervezete már nem érzi a hiányát. Ennek a időszak meg könnyítésére szedném a helexet. Gondoltam ez a kérdésből egyértelműen kiderül.


Nem kezel az orvosom, csak a receptet írja, tud róla hogy el akarom hagyni, nem ellenzi, de végső soron nincs is joga beleszólni hogy mit csinálok, én döntök. Örülnék ha a kedves hozzászólok ezt a jövőben nem firtatnák.

2015. máj. 15. 21:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként tisztában vagyok vele hogy az egyik antidepresszáns a másik meg nyugtató, de mind kettő hasznos lehet stressz,szorongás illetve adott esetben alkalmi idegesség leküzdésére. az egyiktől jobb kedvem lesz a másik meg meg nyugtat, végső soron a végeredmény a lelki béke, nem tudom hogy a probléma a kérdésemmel...
2015. máj. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!