Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Eléggé meg vagyok ijedve, mert nem tudom, hogy ez egy betegség vagy mi lehet a bajom vagy csak szimplán az idegességtől van.. Néha érzem, hogy bal oldalt arra a szivem felé enyhén szúr de ahogy jött úgy el is múlik csak így beszúr, illetve magasabb a pulzusom és a vérnyomásom is magasabb..

16 éves fiú vagyok..

Ez lehet az időjárástól is vagy semmi köze hozzá?

135/90, 142/85ös vérnyomást mértem illetve reggel 120on valamennyi /70 vagy 80 valamennyi a reggeli az jó volt.. A pulzusom reggel 89 volt aztán volt ma 110 is 100 és 90 valamennyi is de az lehetséges, hogy az izgalomtól vagy az is az idegességtől volt.. Nem tudom, hogy mi bajom lehet.. Egyéb tüneteim szerencsére nincsenek.


2016. jan. 11. 18:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!