Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet az Euthyrox mellett...

Lehet az Euthyrox mellett fogyni alulműködésnél? Mit kellene tennem, hogy ne hízzak még? Diéta?

Figyelt kérdés

Már lassan több évre húzódik vissza a történetem. Végre találtam egy rendes endrokrinológust, aki foglalkozik is velem. Sajnos már így eléggé elhízott vagyok és még sok helyen olvastam, hogy a gyógyszer mellett még egy jó 10-20-30kg-t híztak. Sajnos arról nincs még információm, hogy esetleg diétát kellene folytatnom, de félek, hogy hízom. Így is már heti 5-6x rendszerességgel járok edzőterembe és számolom a kcal-t és lent tartom a zsír -és a szénhidrátmennyiségem. (Ennyi edzés mellett sem fogytam egy éven keresztül.) Így kedves sorstársak bármiféle információt szívesen fogadok.


Köszönöm a válaszokat.

25L


2016. jan. 12. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 8 éve van pm alulműködésem. Euthyrox-ot szedek van rajtam 30 kg de nem sikerült még fogynom.
2016. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is Euthyrox-ot szedtem és 12 kg-ot tudtam csak fogyni, de még mindig van rajtam legalább 8 kg felesleg.

Én szerencsés voltam mert azt elhízás oka a nem megfelelő táplálkozás volt és , a rendszeres és az egészséges táplálkozás elég volt.

2016. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan tudok csak fogyni tőle, de nálam úgy látom, az étkezés jobban számít a mozgásnál.
2017. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!