Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A csecsemő és gyerekkori...

A csecsemő és gyerekkori táplálkozás minősége és mennyisége kihatással lehet a már felnőtt ember általános egészségi állapotára nézve?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt a maximális magasság, csont sűrűség, immunrendszer erőssége, mentális képességek, idegrendszer, fizikai teljesítőképesség, fogak állapota stbstb


Tehát ha valaki a fent ezekben az erős fejlődési szakaszokban nem megfelelő és minőségű ételt fogyaszt(adnak neki) akkor lehet később elmaradottabb vagy felnőtt korára kihatással?


2016. jan. 17. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, miért mit gondoltál?


Külön szakkönyvek voltak vannak és lesznek is a témára.


Az én szüleim is egy csomót összevásároltak annak idején.


A leggyakoribb cím a "mit egyen a gyerek" de érdemes felderíteni a külföldi kiadványokat is, vagy akár szerte a világban hisz ma már itt az internet!


[link]


Itt egy magyar..


Természetesen ezt is orvos írta, így gyakorlatilag az ember a születésétől a haláláig egy orvos vagy a gyógyszeripar befolyása alatt van.


Tudom, igen, ez is egy újabb összeesküvés elmélet.

2016. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már csecsemő korban vagy még előbb megkaptuk volna a megfelelő omega 3,6,9 zsírsavakat, akkor bizonyára kicsit tökéletesebben működne a szervezetünk... Most sem késő ezeknek a folyamatos bevitele.. (meglepődnétek, hogy mennyi betegség kezelhető és megelőzhető vele!
2016. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A norvégoknál ingyen adják ezeket.
2016. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!