Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában egyre sűrűbben...

Mostanában egyre sűrűbben keverem össze a szavakban a betűket írásnál (pl. :első=eslő, vitrin=virtin, posta=sopta), utalhat diszlexiára? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Óvodás koromban egyszer már "nyilvánítottak" diszlexiásnak, ezért évvesztes is vagyok, ám mire iskolába kerültem, "visszamondták". Már általános iskolás koromban is a szókirakós játékok (ahol betűket kevertek össze) könnyebben mentek, az összekevert szóra csak ránézésről meg tudtam mondani, hogy mi az. Az olvasásom az átlagnál jóval lassabb (pedig rengeteg könyvet olvastam már), az írásom pedig se nem csúnya, se nem szép, a helyesírásomra pedig figyelek, de azt sem veszem mindig észre, újabban viszont arra figyeltem fel, hogy ha átolvasom a szöveget, akkor sem veszem észre, hogy egy adott szóban felcseréltem a betűket, és ez sajnos egyre sűrűbben fordul elő.

2016. jan. 18. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kézirás vagy klaviaturán?
2016. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
is-is
2016. jan. 18. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!