Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem csíp a vizelet akkor...

Ha nem csíp a vizelet akkor is lehetek felfázva?

Figyelt kérdés
Fájó alhas és derék,gyakori vizelet ürités,de nincs csipő érzès.Ezen kivül állandóan úgy érzem,hogy fázik a hasam meg a lábaim.Ez lehet felfázás?Felfázással a körzeti tovább küld màs orvoshoz?

2016. jan. 20. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A felfázás általában kocsit szúró jellegű alhasi fájdalommal jár, illetve gyakori vizelési ingerrel, csípő érzés nem mindig van. Viszont a derékfájás nem jellemző tünet, lehet hogy a vesédsel van gond.

Az orvosod legfeljebb vizelet vizsgálatra küld felfázás esetén, de sokszor előbb gyógyszert ír fel, és csak abban az esetben végeztet vizelet vizsgálatot, ha az antibiotikum nem enyhíti a panaszokat.

2016. jan. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést, a "kocsit" kicsit akart lenni :D
2016. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van az elsőnek, nekem sosem csíp a vizelés felfázás alatt, mégis tök durva felfázásaim szoktak lenni. Nekem a hólyagom szokott lüktetni pisilés után/közben és ugye a vizelettesztem mutatja a bajokat.


De urológushoz ha elmész, elmondod a dolgokat, biztosan ír fel rá gyógyszert, ő ott tud tesztet csinálni (vihetsz is, de ott is produkálhatsz pisit)


28N

2016. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!