Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesegörcs vesekő nélkül?

Vesegörcs vesekő nélkül?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel a páromnak begörcsölt a veséje. Du.2-kor felmentünk a sürgősségire , meg ultrahangozták , vért, vizeletet vettek, azt mondták hogy szimpla vesegörcs ami bárkinél kijöhet. Sok folyadék, no-spa javasolt. Nem nyugodtam meg! Vesegörcs minden kiváltó ok nélkül? Tegnap nem tudott pisilni , csak pár csöpp jött. Du.4 óra fele elmúlt a gyógyszerek miatt a fájdalom , majd ma hajnali 4-kor megint begörcsölt. Cataflam+No-spa+betakartam egy vastag sállal a derekát. Tanácsokat szeretnék kérni, illetve érdekelne, hogy van ilyen vesegörcs ,vesekő, vagy gyulladás nélkül? Még annyit sem mondtak, hogy felfázott. Semmit , csak hazaküldték.

2015. dec. 21. 05:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, ha felfázott (és egyébként létezik vesehomok is).

A kiváltó ok lehet a stressz is, a felfázás is, nem csak egy kő. (Sokan nem tudják vagy nem hiszik el, hogy a hosszútávú stressz nagyon sok mindenre képes.)


Ha ma nem javul, tessék újra orvoshoz menni!

2015. dec. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már tegnap napközben nem volt panasza.
2015. dec. 22. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is ez volt. Elsők időben csak vesém fázot fel. Hülye fejjel nem foglalkoztam. Évek után már a hugyholyagom fázott fel. Alig birtam menni. Ekkor semmi szénsavasat ne igyon a párod. Utána jött ez a vese görsz szerüség. Ez sosem fog elmúlni. Hidd el. A vese mellet és allatta mindig hideg és ezért fog mindig felfázni au a része. Szedjen tőzegáfonyát mindig. Így javulni fog, de elmulni sosem.
2015. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!