Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Ma délután kezdődött egy enyhe köldök körüli fájdalommal, aztán ment a hasam(nem annyira nagyon, de azért ment), és kicsit véres volt a székletem.De ez gondolom az aranyér miatt van, néha van hogy kicsit véres a székletem emiatt, viszont most jobban az volt.Azóta a köldököm és a környéke fáj, enyhén görcsöl amit akkor érzek erősebben ha felállok, vagy megyek.Azóta még vagy egy-kétszer ment a hasam, mindkettőnél ugyanúgy élék piros vér is került a wc papírra, amit én még mindig az aranyérnek tudok be.Emellett utána a végbélnyílásom nagyon éget és fáj egy darabig(pár percig).

Fogalmam sincs hogy ez mi lehet, de kezdek megijedni, mivel a köldököm még mindig fáj egy kicsit, és szerintem a hasmenés sem múlt még el.

Egyébként mostanában(pár hónapja) néha fájdogál ott ahol most, a köldököm körül, de eddig csak enyhébben éreztem és sosem társult hozzá hasmenés.

Ha ez folytatódni fog az éjszaka, természetesen elmegyek holnap orvoshoz.

De szerintetek mi lehet ez? Egyszerűen csak ettem valamit amit nem kellett volna, vagy valami komolyabb? Utolsó megjegyzés:Elég nehéz napom volt, ezért ittam egy 3 decis kávét, nem volt olyan nagyon erős, de mivel én nem vagyok kávézós, lehet amiatt van:/

16/l



2016. jan. 20. 19:49
1 2
 1/12 Morozov ***** válasza:
Menj el holnap orvoshoz mindenképp. Talán csak az aranyér okozza, ám lehet gyulladás, de akár tumor is az oka, vagy talán egy enyhébb lefolyású vérhas. De nem akarlak feleslegesen ijesztgetni, úgyis kiderül minden, ha kivizsgálják.
2016. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben, elmegyek. Igazából eléggé félek, remélem semmi komoly bajom nincs:/
2016. jan. 20. 20:20
 3/12 Morozov ***** válasza:
Én is :)
2016. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm :)
2016. jan. 20. 20:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet még egy kérdésem? Ezzel háziorvoshoz vagy valamilyen szakorvoshoz kell fordulni?
2016. jan. 20. 20:37
 6/12 Morozov ***** válasza:
Menj először a háziorvosodhoz és akkor ő majd ad beutalót urológiára valószínűleg, meg kérni fognak székletmintát tenyésztésre szerintem.
2016. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben, már felhívtuk az orvost, délután rendel.Most már biztos hogy mennem kell, egész este úgy görcsölt a köldök körül, hogy ha nem az oldalamon fekszek, el se tudok aludni.Így se nagyon ment...

Ráadásul már hányingerem is van, és be is lázasodtam:(

2016. jan. 21. 06:38
 8/12 Morozov ***** válasza:

Akkor lehet, hogy tényleg vérhas, ezek a tünetek leginkább arra utalnak, főleg ha azóta is volt véres hasmenésed...de majd úgyis kiderül. Majd írd meg, h mi volt, mert már én is kíváncsi lennék rá.

Addig is jobbulást! :)

2016. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Rendben leírom:)

Furcsa, milyen gyorsan változnak a tünetek xD most már szinte semmi bajom, amióta reggel ettem egy kicsit.Elmúlt a görcs, már csak fájdogál a hasam, azóta kétszer ment de nem volt véres:) meg már jobban is érzem magam mint reggel, remélem az orvos is azt fogja mondani hogy csak egy egyszerű hasmenése vírusom van:D

2016. jan. 21. 11:08
 10/12 A kérdező kommentje:

Na voltam:D

Azt mondta az orvos, hogy egyszerű vírus vagy gyomorrontás, semmi komoly, kaptam rá probiotikumot és azt modta, ha baj van menjek vissza holnap:)

2016. jan. 21. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!