Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Makacs, "maradandó" herpesz...

Makacs, "maradandó" herpesz esetén marad a bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
Egy ideje (elég hosszú ideje kb fél éve...) folyamatosan van egy rész az ajkamon ami piros és kicsit duzzadt is. Az egész egy herpesszel kezdődött, ugye el is múlt, csakhogy a pirosság és a duzzanat megmaradt.. Hol előjön a hólyagosodás, hol nem, emellett folyamatosan ott van az a zavaró dolog is. Amit eddig használtam herpesz ellen sem működnek, amit tanácsoltak sem, és most nagyon pánikba vagyok esve..:( Akármit kenek rá nem használ:( Próbáltam a régi jól bevált grapefruitmag cseppeket és herpeszkrémet is, a tanácsolt aloe verat, herpesz tapaszt és epavirt is de egyik sem akar működni.. Szerintetek? Forduljak mostmár bőrgyógyászhoz a problémával??

2016. jan. 25. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, az sosem árt. Valószínűleg gyenge az immunrendszered, aminek millió oka lehet, pl. valami gyulladásos góc amiről fogalmad sincs, pl. egy gyulladt fog.
2016. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!