Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas vernyomas, kortizol,...

Magas vernyomas, kortizol, tenni valo?

Figyelt kérdés
sziasztok, par honapja kisebb naggyobb stressznek voltam kiteve, semmibol jott 170es vernyomasom lett. azota vernyomas csokkentot szedek, de van hogy igy is gyakran 150es a vernyomasom. 150/83. voltam hormon kivizsgalason, ahol azt mondtak magas a kortizol szintem ( stressz miatt gondolom en). lessz meg egy kortizol vizsgalatom, 2 egymast koveto nap, kozte pedig egy tablettat kell bevennem. mostanra mar csokkent rajtam a stressz, de meg mindig magas a vernyomasom. endorkinologus gyogyszerrel tudja csokkenteni a kortizol szintemet? vagy mi fele megoldas lessz erre?

2016. jan. 28. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Kávét ne igyál semmiképpen, mert a koffein -idegméreg- leküzdésére a szervezet adrenalint és kortizolt állít elő! Megoldást tudok, de nem olcsó!
2016. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!