Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, sokat voltam beteg az elmúlt évben és most is még az vagyok. Szeptemberbe nagyon sokat romlott az állapotom, a szívemmel volta gondok, ezért elég sok vizsgálatra kellett mennem.

Az egyetemen minden előadás és gyakorlat katalógusos, és néhány tárgyba már a hiányzásaim meghaladták a megengedett 3-at.

Ezeket a tárgyakat tudom teljesíteni, minden tananyagot pótolni, viszont ha így nem akarják aláírni majd, mit tudok vele tenni?

Ja igen. Egészségügyi egyetemen tanulok.


2015. nov. 5. 10:10
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Orvosi igazolást nem szoktál vinni, amikor mulasztasz? Talán lehetne évkihagyást kérni, hogy rendesen ki tudjanak vizsgálni, terápiát beállítani és ha minden jól megy, jövőre újrakezdeni ezt az évet.
2015. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!