Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szem alatti sötét karika...

Szem alatti sötét karika mitől lehet?

Figyelt kérdés

6órás munkám van, és itthon sem viszem túlzásba a dolgokat, szóval a fáradtságot kizárnám. Szedek egy csomó vitamint,mindig változó, hogy mit, jelenleg C-vitamin, Multivitamin, Halolaj kapszula és Tőzegáfonya kapszula. Olyan a szemem körül,mint akinek behùztak, plusz karikás a szemem alatt. Már barátom többször mondta,hogy olyan mintha drogos lennék,pedig alkoholt is csak elvétve iazok :D

Ez valami máj/vese probléma? Vérvételen semmi nem volt eltérő.

25éves lány vagyok ha ez fontos


2016. jan. 30. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Oh, egy sorstárs. :D Én nem tudtam semmit se kezdeni vele. Nekem a vérkeringésemmel, illetve vérnyomásommal vannak problémák, szóval arra gyanakodom. Voltam már millió vizsgálaton, de soha nem találtak semmit.
2016. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:( Hát, a vérkeringés az mondjuk lehet, nekem sem a legjobb, de én csak onnan gondolom, hogy állandóan fázik a kezem és lábujjaim:D De a vérnyomásom az jó, talán néha alacsony kicsit, de nem vészesen. Alapozót használok ugye, de azért hétvégén ha szabadnapom van, akkor nem akarok,és ilyenkor mindig feltűnik a barátomnak:D

De, ha a drogosok átvennék az uralmat a föld felett, akkor drogozás nélkül beilleszkednék közéjük:D:D:D

2016. jan. 30. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha vér nátriumszintje 140 mmol/l liter alá esik, akkor jönnek létre ezek a jellegzetes sötét karikák.

Hiányos nátriumpótlás esetén nő a vér viszkozitása.

2016. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amióta fiziológiásan tiszta sót fogyasztok nyoma sincs a karikáknak. Nézzétek meg Tejfalussy András cikkeit.
2016. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!