Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szem alatti karikák elfedésére...

Szem alatti karikák elfedésére alapozó fiúknak?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű problémára kéne csak megoldás..

Sajnos genetikailag szép nagy szem alatti karikákat örököltem(mindkét szülőmnek is van), semmi köze ahoz hogy hogy érzem magam, vagy milyen egészségi állapotban vagyok, és semmi alternatív módszer nem tűnteti el őket. Egyfolytában vannak bőrszínemnél sötétebb,"kékebb" karikák a szemem alatt, bizonyos fényben rémisztő ábrázatom lesz miatta, úgy nézek ki mintha mindjárt elájulnék, holtfáradt lennék pedig nem vagyok. Ezért gondoltam, semmi különös nem lenne benne ha egy bőrszínemhez illő alapozót (vagymit, nem vagyok járatos ezekben) vennék, és egyszerűen elfedném a karikákat. Sokkal könnyebb lenne, nem lenne kisebbségérzet/önbizalomcsökkenés ha meglátom a szomorkás ábrázatom akárhol egy random tükörben a szép nagy karikáimmal.

Szóval így fiúként honnan tudnék venni (fehértől enyhén barnább kreol bőrre megfelelőt) ilyen alapozót nyugalommal? Meg hogy ne valami cicalánykával kéne kiválasztani h melyik az alkalmas?:P

Kösz..



2014. ápr. 11. 17:19
 1/3 anonim válasza:
Rendelj akkor nem kell senkivel sem találkoznod.De amúgy ma már nem ciki egy fiúnak sem.Nem alapozó kell neked hanem korrektor.Vagy egy paletta vagy a Catrice Camouflage korrektorát ajánlanám.
2014. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó minőségűt vegyél. A bőrgyógyászom azt mondta, hogy a gyógyszertárakban lehet venni jó minőségűt. Igaz kicsit drágák, de az olcsók meg tönkreteszik a bőrt.
2014. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Netről rendelni elég nagy lutri, de még a boltban is figyelembe kell venni, hogy a mesterséges fénynél másnak tűnnek a színek.


Én vagy egy lány barátommal mennék a helyedben, vagy kapásból benyögném a drogériás eladónak, hogy mi a probléma, segítsen. Így legalább nem fognak fennakadni azon, hogy mit akarsz a sminkrészlegen.


Egyébként én inkább korrektort javasolnék, nem alapozót. Vehetsz nyugodtan egyszerű stifteset is, szépen felpróbálod a szemeid alá, hogy jó legyen az árnyalat és ennyi. Majd otthon gyakorold, hogy az ujjaddal egy kicsit el tudd oszlatni.

2014. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!