Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szem alatt elsötétedett bőr....

Szem alatt elsötétedett bőr. Mit lehetne kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve karikásak a szemeim, tinédzser korom óta pedig elkezdett sötétedni a szemeim alatt a bőrréteg. Mára már nagyon csúnya, mit lehetne ezzel kezdeni? Pihentetés, több alvás stb. kizárva; próbáltam, kb. semmit sem ért. Korrektor használata mennyire lenne gáz pasi létemre, vagy azzal csak rontanék a helyzeten? Egy ilyet nézegettem a neten: Garnier Színezett Golyós Szemkörnyékápoló Koffeinnel 2 in 1. Egy próbát megérne? Eléggé tanácstalan vagyok, hogy mit tudnék kezdeni ezzel. Ha nem is teljesen eltüntetni, legalább valamennyire halványítani.. 23/F
2012. márc. 8. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Máj problémára utal ,egy kivizsgálás nem ártana.
2012. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emesztesed rendben van, a gyomroddal nincs semmi problema, vit.hiany stb.?

EGy orvosi kivizsgalasra menj el, mivel elkepzelheto, hogy verszegeny vagy pl. amit nem potoltatok, hiszen gyermekkorod ota van ez jelen. Az emesztorendszerrel is lehet problema, amit szinten gy.korod ota nem vettetek figyelembe, igy nem is mult el ez a sotet resz.

2012. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvoshoz menj!!! Ez nemcsak esztétikai probléma...
2012. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan ez a problémám, mint neked kérdező
2012. márc. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemrégiben voltam labor vizsgálaton, mindent rendben találtak. Az emésztés is tehet róla, van, hogy csak kétnaponta tudom elvégezni azt a bizonyos "nagy dolgot", meg aztán lehet, hogy többet is kellene innom.
2012. márc. 9. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!