Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fehéres-sárgás lepedék a...

Fehéres-sárgás lepedék a nyelv hátsó részén. Mi ez?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne hogy már egy 3 hónapja észre vettem a nyelvem hátsó részén fehéres-sárgás lepedék van, és apróbb hólyagok, ha azok azok.. Én minden fogmosásnál megdörzsölöm hogy lejöjjön a lepedék, nagyjából lejön, de nem teljesen és később megint teljesen olyan, a teljes nyelvem olyan szinte csak az eleje nem, és középen sem látszik annyira mint hátul. A kérdésem az lenne hogy ön szerint ez mi lehet? Olvastam hogy valami betegség elő tünete, ez igaz? Ha igen, milyen betegség? Veletek volt már ilyen?

2016. jan. 30. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

dohányosoknál gyakori, általában gombás eredetű,

Canesten oldat némileg segít

2016. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, aztán pár hónap alatt elmúlt, szerintem semmit nem jelent, igyál több folyadékot, az talán segít rajta. Nem tudok olyan betegségről, aminek ez lenne a jellemző tünete.
2016. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Canesten csak külsőleg alkalmazható, tilos szájba venni, lenyelni.
2016. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat!! Igazad van!!

Nystatint akartam írni

2016. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom!
2016. jan. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!