Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rendszeresen székrekedésem...

Rendszeresen székrekedésem van, kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
Ha kijön utána másnapra vizes jön ki, de nagyon fáj! Elképesztően, nagyon rossz már nyár óta szenvedek! Mit tegyek? Arany erem is van, de az nagyon fáj, fel is reped a belem. Félek most is wc-re menni. És valami megoldás kell! Esetleg ez egy betegség?? Mert nem akar elmúlni. :c

2016. jan. 30. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Miket eszel, mennyit iszol, mozogsz?
2016. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normálisan eszek, hát nem valami sokat iszom. De próbáltam sokat inni de az valamiért nem ment. Mozogni két nap kivételével minden nap mozgok sokat.
2016. jan. 30. 22:41
 3/4 anizotropikus ***** válasza:

Vegyél pennyben 55 forintért buborékos ásványvizet, vegyél bele 195 forintért narancs vagy meggylevet, ízlés szerint.

Cukormentes de itatja magát.

Vegyél gyömbért, reszeld le apróra és (mézzel javasolt) kiskanállal kettő - három teáskanállal indulj, de majd rájössz mennyi a kivánatos.

Tökéletesen meghajtja az átlag magyart.

2016. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azóta javult a helyzet? Igyál sok vizet, esetleg ízesítsd. És menj el orvoshoz, hogy küldjön el ultrahangra. Nekem is rendszeres székrekedésem van :-/.
2016. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!