Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárga pötty a torokban. Mi ez?

Sárga pötty a torokban. Mi ez?

Figyelt kérdés

Szájpenészem van. Jövőhét hétfőn tudok menni a gyógyszertárban egyébként a szájpenészre való ecsetelő recept nélküli, ugye? Na szóval vissza a témához. A mandulámon (mindekettőn 1-1) sárga pötty van, és van ugye amikor kinyitod a szád, ellátsz a torkodig, vagy nem tudom az már annak számít-e. Szóval a kis lityegő mögött, ne haragudjatok nem tudom hogy hívják :) Szóval ott van még sok-sok sárga pötty.

Ez micsoda? Mit jelent? Gondoljátok súlyos a probléma?



#mandula #szájpenész #sárgapötty
2016. febr. 2. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a mandulád van begyulladva? (nem feltétlen fáj)
2016. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mandulakő. Igen, már a penész is elég problémás. Próbált kerülni a cukros, élesztős ételeket.
2016. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha kenem szájpenész elleni kenőccsel akkor az is elmúlik? és ha csókolózom a barátommal akkor nem kapja el? Ezt a sárga cuccost? vagy nem is fertőző? ne haragudjatok nem vagyok otthon a témában :))
2016. febr. 2. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már csak illemből nem smárolnék ilyen tisztátlan szájjal.

Szopogass Tantum verdét, vagy valami toroktisztító gyógyszert. De a penész nem fog magától csak úgy megszűnni. Változtass a szájápolási szokásaidon. Használj alkoholmentes szájvizet. És kerüld a cukros ételeket! Jót tenne egy havi diéta, amikor is nem eszel élesztős kajákat. Lehet, hogy candida fertőzésed van.

2016. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mandulagyulladásod,torokgyulladásod lehet.A kis lityegő,a nyelvcsapod,latin neve uvula.Mögötte a sárga dudorok,mindenkinek ott vannak,de ha fertőzés van a torkodban,megduzzadnak.Fáj és piros a torkod?Mutass képet!És menj el orvoshoz is!
2016. febr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne smárolni begyulladt torokkal,gennyes mandulákkal,lepedékes nyelvvel!Megfertőzheted a barátodat és undorító is!
2016. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!