Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrfújásnál arcfájdalom,...

Splice kérdése:

Orrfújásnál arcfájdalom, folyamatos fejfájás?

Figyelt kérdés
Ez arcüreggyulladás? 1 hete náthás vagyok és mandulagyulladásom volt.
2016. febr. 3. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen, lehet arcüreggyulladás, talán szövődmény. Menj orvoshoz, kell rá orrcsepp és talán megint gyógyszer.
2016. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szúrják fel az arcom igaz?:D
2016. febr. 3. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem először megpróbálják anélkül. Ha sehogy se akar elmúlni, akkor lehet, hogy ilyesmivel is próbálkoznak, de addigra már annyira fog fájni, hogy te is örülni fogsz neki szerintem.
2016. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdődő is lehet amikor csak meg vannak még duzzadva a nyálkahártyák.


Ilyenkor az infralámpa is segít vagy esténként a melegnél kicsit forróbb de még elviselhető víz hosszú ideig tartó csapatása az arcba. Esetleg éjszakára törölközővel az arcodon aludj, mert sokszor nálam legalábbis álmomban az éjjeli huzat miatt kezd el fájni az arcom másnap...

2016. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp ülök a váróban, kicsi levegőzés után elmúlt a fejfájdalom és nem fáj ha kifújom az orrom, az se ha köhögök, de azért megnézetem.
2016. febr. 3. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Arcüreg gyulladásra szobameleg, arcmelegítés, antibiotikumos orrcsepp a megoldás. Ahogy melegíted, fel tud szakadozni a váladék. Felszúrni csak végső esetben, ha nagyon le van tapadva. Ha igazi arcüreg gyulladásod van, akkor még menni is fáj, nem csak orrfújásnál. (egy gyakorló arcüreg gyulladásos) Amit az elején írtam nem árthat.
2016. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!