Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hétfő este óta iszonyatos...

Hétfő este óta iszonyatos gyomorfájdalmaim vannak, nem múlik el sehogy, azóta nem aludtam, esténként is vergődök, néha égető érzés van bennem, aztán nyomó, minden amit csak el lehet képzelni, tegnap este hánytam is, Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Annyi még fontos, hogy hétfőn bevettem a bokámra egy gyógyszert ami a fájdalomra volt, mert kificamodott, és aznap este óta vagyok rosszul, plusz tegnap jött meg, de sokkal korábban mint kellett volna, a 19. napon, de még sosem fájt ennyire a hasam emiatt, és nem is alhasi görcseim vannak, inkább a teljes gyomrom ég. (gyakran elönt a forróság hirtelen.) Mit csináljak ha már 3 napja 0-24 rosszul vagyok? Előre is köszönöm!!

2016. febr. 3. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán orvoshoz kellene menni, akár be az ügyeletre. Vagy ha annyira rosszul vagy, a mentőt is kihívhatod.
2016. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gépezés helyett irány az orvos!
2016. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Brazíliában vagyok cserediák, nem tudom bízzak-e a brazil ellátásban, a bokámmal vasárnap 2 órát vártam egy 10 perces röntgenre, és annyit mondtak, nem tört el, szia... Holnap elmegyek mindenesetre, mert ez tuti nem okés :(
2016. febr. 3. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz jobbat, meg kell nézetni orvossal. Ma már nem tudsz valami kórházi ügyeletre menni?
2016. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, beszélek a fogadószüleimmel... Abban reménykedtem ez a mestruáció miatt van :(
2016. febr. 3. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Vmilyen kajától gyomorrontás is lehet.
2016. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy?
2016. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kaptam valami gyógyszert az este (Buscopan) és sokkal jobban vagyok tőle :) Köszönöm mindenkinek!
2016. febr. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!