Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki megtudja mondani mi...

Valaki megtudja mondani mi ez? (bőrbetegség)

Figyelt kérdés

Sajnos az időbeosztásom miatt nagyon nehezen jutok el bőrgyógyászhoz, ha meg sikerül pont eltűnnek ezek az izék... Remélem itt valaki legalább táppontot tud adni.

Néha megjelennek ilyen vörös, kiszáradtnak tűnő foltok a lábamon (eddig csak lábszár volt, most a combomon is van egy), de nem viszket, nem fáj semmi ilyesmi. Csak ott vannak, aztán eltűnnek, aztán megint előjönnek. (Volt olyan korszak, amikor egész sok volt, mostanában semmi, aztán most megint kettő.)

Megpróbáltam lefotózni az egyiket, valami ilyesmi ahogy kinéz: [link]


Valakinek valami ötlet? :S



2016. febr. 8. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be a kép. kepfeltoltesponthu ra töltsd fel.
2016. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2016. febr. 8. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van, de eddig nem foglalkoztam vele. Remélem semmi extra.
2016. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig én se, de kezd idegesíteni. Meg szeretnék tetoválást csináltatni és nem tudom ez baj-e...
2016. febr. 8. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Képpel menj a bőrgyógyászhoz!
2016. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy csak szimplán száraz a bőröd?

Nekem is van hasonló a lábszáramon azon a részen,ahol baromi száraz a bőröm.

2016. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem is hasonlóan kezdődött a pikkelysömör, először csak a lábszáramon, aztán már volt egy folt a combomon is, most már a hátamon, a vállamon, a mellkasomon, sőt még a karjaimon is terjed.

Évek óta járok bőrgyógyászhoz vele, de semmi... Jövő hétre van beutalóm a bőrklinikára, kíváncsi leszek, ott vajon tudnak-e kezdeni vele valamit.

2016. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamo77db ***** válasza:
Szerintem tartózkodj a tetoválástól. Egyéb sem hiányzik ott a bőrödnek...
2016. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7-es a pikkelysömörnek még milyen tünetei vannak? Én úgy láttam/olvastam hogy ott ilyen fehéres pikkelyek lesznek a bőrön, az enyém csak piros.

#8 A hátamra szeretném, ott semmilyen bőrbetegségem egyebem nem volt még.

2016. febr. 9. 18:14
 10/11 szamo77db ***** válasza:
Meggondoltad, hogy ha egyszer tetováltatod magad, soha többé nem tudsz szabadulni tőle?
2016. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!