Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki megtudja mondani mi...

Valaki megtudja mondani mi ez? (bőrbetegség)

Figyelt kérdés

Sajnos az időbeosztásom miatt nagyon nehezen jutok el bőrgyógyászhoz, ha meg sikerül pont eltűnnek ezek az izék... Remélem itt valaki legalább táppontot tud adni.

Néha megjelennek ilyen vörös, kiszáradtnak tűnő foltok a lábamon (eddig csak lábszár volt, most a combomon is van egy), de nem viszket, nem fáj semmi ilyesmi. Csak ott vannak, aztán eltűnnek, aztán megint előjönnek. (Volt olyan korszak, amikor egész sok volt, mostanában semmi, aztán most megint kettő.)

Megpróbáltam lefotózni az egyiket, valami ilyesmi ahogy kinéz: [link]


Valakinek valami ötlet? :S



2016. febr. 8. 20:40
1 2
 11/11 anonim válasza:

7# vagyok:

Nekem ugyanolyan hámló, kemény plakkok vannak, mint a képen, amit linkeltél. Néha viszket, és ha nem figyelek oda, és önkéntelenül megvakarom, akkor hamar véres lesz. Van, mikor egészen száraz, ha megdörzsölöm, hullik a bőr, kb. mint a korpa, néha meg egészen elhalványodik. Nekem eddig a diprosalic oldat vált be, valamint ősszel próbaképp kaptam closanasol kenőcsöt. Utóbbi egy hét alatt!!! Szinte teljesen eltűntette az összes foltot, már-már "normális" embernek kezdtem érezni magam, a gond csak az volt, hogy ezt csak ilyen rövid ideig lehet használni, most fogok visszamenni kontrollra, viszont az összes folgt visszajött, sőt még több is lett...

2016. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!