Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg vagyok. Láz, végtagfájda...

Beteg vagyok. Láz, végtagfájdalom, rossz közérzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
voltam tegnap orvosnál , zinat 500 mg és cataflan 50mg t kell szednem , pánikolok , rettegek mit tegyek?

2016. febr. 9. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Várjá,majd elmúlik!
2016. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon okos vagy :)
2016. febr. 9. 13:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj ! Most ez a " szezon " van. Nagyon sokan vagyunk így ! Pihenj sokat és nagyon sok folyadékot igyál ! Lassú folyamat lesz, legalábbis a környezetemben ilyen lefolyású ez a betegség !
2016. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jah es étvágyat hogyan noveljek? Eszek de nem rendesen ...
2016. febr. 9. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne pánikolj! Nincs is értelme! Nem is teszel ezzel jót! Nincs rá szükséged!

Szeded a gyógyszert, sokat pihensz, iszol rendben folyadékot, hagyod, hogy a szervezeted reagáljon (a láz jó dolog, mert ez azt jelenti, tudja a szervezeted, hogy melegítenie kell magát; ill a végtagfájdalom az egyebek mellett azért is van, hogy a betegnek legyen tudomása arról, hogy pihennie kell és ne terhelje magát).

Ne aggódj! Rövidesen meggyógyulsz. Szép napot.

2016. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha csak most nem eszel rendesen, az egyáltalán nem baj. A folyadékfogyasztás viszont fontos.

Ha máskor sem eszel rendesen, akkor erről nyugodtan beszélj a háziorvosoddal.

2016. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minek növelnéd az étvágyad ! Nem mozogsz nem is kell annyi kalória! Lényeg az, hogy fogyassz sok folyadékot , gyümölcsöt ! Ilyenkor egy jó húsleves elegenő, amit általában kíván a lázas beteg.
2016. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat , nem az hanem hogy Kohogok es annyira erősen hogy hányingerem van sőt ma sikerült is egy keveset hányni annyira kohogtem
2016. febr. 9. 14:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a betegség velejárója ! Nem kellemes senkinek, ki kell bírni! Lassan-lassan jobb lesz!
2016. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Citromfű teát lehet inni?
2016. febr. 9. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!