Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincferdülés kyphosis -al?

Lilu8989 kérdése:

Gerincferdülés kyphosis -al?

Figyelt kérdés

Gerincferdülèsem van ami kyphosis al tarsul. Mindennapos fajdalmat okoz,terheleskor,allva,ulve mindenhogyan. Gyogytornaban nem hiszek ,uszni nem tudok. Kremet hasznalok csak lidokainost amit az ortoped orvosom irt fel,de az se nagyon hasznal. Es szemmel is lathato h milyen merteku a ferdules. Elegge elviselhetetlen mikor faj,es erintesre se valami kellemes,mert erezni lehet a ferdulest ami ilyan muntha kinott volna a hatamon valami.

Az lenne a kerdesem,hogy olvastam muteti megoldasrol is,higy azt milyen merteku gerincferduleseknel vegzik el? Olvastam aztis hogy sulyos panaszoknal illetve ferdules romlasanak a veszelye miatt is elvegzik a mutetet. En ebben latok csak megoldast mert kibirhatatlan ez a fajdalom,es esztetikailag se valami elragado latvany, es a tudot meg a szivet is karositja lehet ezert van extrasystolem. Szerintetek elvegeznek nekem ezt a mutetet? Ha igen mi a menete?

Koszonom a valaszokat



2016. febr. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok mindent olvastál, csak nem a megfelelô helyen. Tehát rosszul vagy tájékozódva. Az úszás nem segíti a gyógyulást, csak karban tartja a geincet. A mútét nem egy kívánságmúsor, hogy ha akarod már is csinálják. Maradnak a speciális, geincel foglalkozó helyek, ahol felmérik az állapotot és gyógytornát írnak elô, melyet egy gyógytornász segítségével végzel. Nézz kôrúl a gerincakadémia és a gerincferdúlés honlapján, ott tôbbet fogsz megtudni.

Nag kár, hogy még a korod sem árultad el.

2016. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gerincet gondoltm
2016. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi 26 vagyok
2016. febr. 9. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
keress rá hasonló kérdésekre, hát edzést csinálj, akár fitnessteremben
2016. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!