Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már régóta kényszergondolatos...

Már régóta kényszergondolatos szorongásom van, emiatt 2 hete elmentem egy agykontroll tanfolyamra, hátha segít. Odalent tovább?

Figyelt kérdés
Ott azt mondták, hogy minden amire gondolok- legyen az jó vagy rossz- valóra válik. Azóta ilyen gondolataim vannak: Rákos szeretnék lenni, beteg szeretnék lenni. Küzdök velük. Van esélye, hogy ezek a gondolatok

2016. febr. 10. 13:10
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:

1. Nem válik valóra minden , amire gondolunk, ha így lenne, akkor én már sokszor nyertem volna a lottón.

2. A gondolatok azért valamennyire összefüggnek a valósággal, olyan értelemben, hogy mindaz, amit elérünk, amiért küzdünk, először csak egy gondolat, egy ötlet volt, aztán terv lett és úgy kezdtünk tenni érte.

3. Az agykontroll szerintem egyfajta pénzlenyúlás, ne legyél hiszékeny. Féligazságokból áll, szóval vannak olyan tartalmi elemei is, mit az ellazulás, ami pl. önmagában jó dolog, de sokat foglalkoztam a témával és egészen biztos vagyok benne, hogy nem segít úgy, ahogyan azt ígérik.

4. Az nem túl jó, hogy ilyen negatív gondolataid vannak, rossz kedvet, rossz hangulatot okoznak, ráadásul most az időjárás is pocsék.. Ha sikerülne valami szépre gondolnod, az inkább jót tenne, próbáld ki! Sok sikert!

2016. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 10. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!